Můj příběh

Když jsme malé děti, vysníme si krásný život. Chceme potkat lásku na celý život, mít hodné a chytré děti, krásný dům a spoustu peněz. Jenže, jak jde čas, naše sny se hroutí a zjišťujeme, že ne vše se vyvíjí tak, jak jsme si vysnili. Vztah nám nefunguje, děti jsou zlobivé , bydlíme v paneláku a peněz máme tak akorát na zaplacení všech potřebných výdajů. Když máme někde „přidáno“, tak nám osud „ubere“ zase někde jinde.
Náš život se stává stereotypním a máme problém cokoli změnit. Ze strachu se nám nedaří opustit zónu pohodlí, neboť často ani nevíme, že by to mohlo být jinak . Žijeme nudný život. Rezignujeme.

POZNÁVÁTE SE?

Nebo alespoň něco z toho Vám připadá povědomé? Musíme přestat lpět na starém světě a uskutečnit změny, které nám přinesou něco krásnějšího.

Mám pro Vás dobrou zprávu !

Vše se dá změnit a teď je ideální doba.

Vesmír je nám velmi nakloněn.

Naše Vyšší JÁ je plné lásky, to jen ego se nás snaží přesvědčit, že to nejde, že jsme neschopní a vzbuzuje v nás strach. Copak by VESMÍRNÁ INTELIGENCE vytvořila bytost, která není moudrá? Když si uvědomíme svůj duchovní původ a svůj skutečný potenciál, ego nad námi ztratí moc. Pochopila jsem, že když tady máme nějaké důležité poslání, tak ego se nás snaží zastavit a vyvolat v nás strach, zná tisíc důvodů:

  • proč to nedělat
  • proč to nejde
  • teď není ten správný čas
  • teď na to nemám peníze
  • musím se přestěhovat
  • musím zhubnout
  • počkat na lepší podmínky
  • a spousta dalších výmluv

KAŽDÁ CESTA ZAČÍNÁ PRVNÍM KROKEM.

Já jsem si jako malá holka vysnila, že budu paní učitelka. Tak se také stalo a učila jsem 25 let. Narodili se nám dva kluci a život tak nějak fungoval. Jenže pak se mi obratem ruky vše změnilo a já jsem si až s odstupem času uvědomila, že jsem nežila svůj autentický život.

Musela jsem začít znovu a věděla jsem, že chci žít jinak.

Dnes děkuji za vše, čím jsem si musela projít, protože teprve potom jsem začala život prožívat se všemi jeho krásami. Zkrátka, když s námi má Vesmír nějaký záměr, tak nás tam vždy nějak „dopostrká“.

A tak jsem pochopila, že má životní cesta se má ubírat jiným směrem.
Má duše mě na tu správnou cestu vrátila.
Začala jsem ji více naslouchat, vnímat vesmírný řád a studovat přírodní zákony.


Věděla jsem, že chci pomáhat lidem na jejich životní cestě a předávat dál zkušenosti, které jsem získala jako učitelka i jako maminka. Dostala jsem ještě jeden velký dar: učit souběžně 1. třídu, když naši kluci chodili do 1. třídy. Mohla jsem to sledovat jako maminka i jako učitelka. Tuto zkušenost nezískáte v žádné škole. Byla jsem za to velmi vděčná.

Mojí další velkou zálibou byla celý život výživa.

Sledovala jsem všechny výživové trendy, ale nakonec jsem si uvědomila, že se chci vrátit k základním potravinám, které nám nabízí příroda. Je důležité poslouchat zdravý selský rozum a znovu se naladit na rytmy přírody a přizpůsobit tomu i naši výživu. Dnes přednáším o tom, že přirozená výživa je základem našeho zdraví. Jsem velkou propagátorkou BIO výživy - výživy bez chemické zátěže.

V 50 letech jsem se podruhá vdala a se svým manželem se nyní věnujeme SOFTMARKETINGU u společnosti DUOLIFE  a nabízíme lidem příležitost, jak si vylepšit nejen zdraví, ale i finance a stát se součástí skvělé komunity lidí, která pochopila, že máme všichni život ve svých rukou a jsme za něj zodpovědní sami.

 

V životě cítím klid, protože věřím ve vesmírný řád.

 

 

 

                                                                                                                                          S láskou a úctou Romana